Farming Simulator 1...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Farming Simulator 16 HİLELİ APK İNDİR + DATA V1.1.1.1

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,650 Görüntüleme
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
Konuyu başlatan
 

FARMING SİMULATOR HİLELİ APK İNDİR 16 V1.1.1.1

Başarılı simülasyon oyunlarından biri olan ve önceki sürümleri ile geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan, GIANTS Software tarafından hazırlanmış Farming Simulator oyununun son versiyonu olan “Farming Simulator 16” oyununu sınırsız para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Sahip olduğunuz araçlarla kendi tarım ve ticaret ağınızı kurduğunuz oyundaki en büyük problemlerden biri para sıkıntısıydı. Sayfamızın devamından indireceğiniz para hileli mod apk ve sd data dosyaları sayesinde oyundaki para sıkıntısından kurtulacak, istediğiniz araçlar ve arsaları satın alabilerek gelişebileceksiniz.
Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerde oynanabilen; Play Store’da 15 TL gibi bir fiyata satılan “Farming Simulator 16” oyununda önceki sürümlerden farklı olarak 3D görüntü kalitesinde iyileştirmeler yapılarak yeni özellikler eklenmiştir.

Kurulum: İndirdiğiniz SD Data dosyasını rardan çıkartalım ve rardan çıkan “com.giantssoftware.fs16” klasörünü “android/obb” içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturabilirsiniz.) Ardından indirdiğimiz apk dosyasını telefon veya tabletimize kuralım. Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilir ve sınırsız para hileli Farming Simulator 16 oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

<>

 
Gönderildi : 10 Kasım 2016 02:55
Paylaş: