Crysis ve Fallout b...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Crysis ve Fallout bir araya geldi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
744 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Crysis serisinin yanında Fallout serisini de seviyorsanız bu haber tam size göre. Salomaough isimli mod yapımcısı, Crysis'te karşılaştığımız oynanış mekaniklerine büyük özellikler katan Natosuit dinamiğini Fallout New Vegas'a entegre etti. Crysis 1, 2 ve 3'te yer alan Nanosuit dinamiklerini oyuna ekleyen geliştirici, Crysis'te yapabildiklerimizin hepsini Fallout New Vegas içerisinde de yapabileceğimizi belirtiyor. Görünmezlik, hızlı koşma, yükseğe zıplama ve güçlü yumruklar atmak istiyorsanız ilgili modu hemen denemenizi tavsiye ediyoruz.
Fallout New Vegas için Crysis'in Nanosuit modu yayınlandı
Diğer bir yandan Fallout 4 için New Vegas modunun da şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu belirtelim. Fallout: New Vegas'tan ilham alan mod geliştiricileri, eski New Vegas ilk New Vegas . Beta sürecini 2018 yılında yayınlayacaklarını söyleyen geliştiriciler, kendi kendi geliştirdikleri hikaye görevlerini de moda dahil edeceklerini belirttiler.
Eğer Fallout 4'ün size yansıttığı havadan memnun kalmadıysanız, eski oyunları bu modlar ile yaşatmaya devam edebilirsiniz. Oldukça fazla moda sahip olan Fallout serisi için mod yapımcılar devamlı olarak mod geliştirmeye devam ediyorlar.

 
Gönderildi : 10 Ekim 2018 20:21
Paylaş: