Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Android N 'Hızlı Ayarlar' Bölümünde Sürpriz Yenilik!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,055 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Beta aşaması devam eden Android N'in yeni geliştirici sürümüyle gelen bir yenilik dikkatlerden kaçmadı. İşletim sisteminin hızlı ayarlar bölümünde çok sık kullanılan yerleşik bir uygulamaya yer verildi.

Google’ın gelecek Android sürümüne yönelik beta aşaması devam ediyor. 2. geliştirici önizleme sürümü yayınlanan Android N işletim sisteminin hızlı ayarlar bölümünde yer alan bir yenilik dikkatlerden kaçmadı. Uzun süredir beklenen yeniliklerden biri olan, hesap makinesi uygulamasının “hızlı ayarlar” bölümüne eklenmesi nihayet gerçekleşti.

Hesap makinesinin “hızlı ayarlar” bölümünde yer alması, bu menüyü sık sık kullanan Android kullanıcılarının işini kolaylaştırabilir. Mobil cihazlarda çok kullanılan uygulamalardan biri olması nedeniyle, hesap makinasının en çok ulaşılan bölümlere yerleştirilmesi gerekiyor. iOS’un hızlı “kontrol merkezi”nde de başından beri hesap makinası kısayolu yer alıyor.Android N'in final sürümünde yer alması beklenen diğer yenilikleri buradaki haberimizde bulabilirsiniz.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:28
Paylaş: