Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Ankaralılara ZULA altınları DeFacto'dan hediye

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Hazır giyim ve moda sektörünün lider markalarından DeFacto, 18-19 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek ZULA oyun turnuvasında Ankaralılarla buluşuyor. ZULA için özel tişörtler üreten DeFacto, Ankara Antares AVM’de Zulacılara binlerce TL değerinde ZULA altını hediye ediyor.
 
 
[align=justify]DeFacto, Türkiye’de üretilen ilk ve tek yerli MMOFPS (Massive Multiplayer Online First Person Shooter) oyun olan ZULA’nın turnuvasında Ankaralılarla buluşuyor. Ingame Group bünyesinde geliştirilen ve dünyanın 7 bölgesinde, 100’e yakın ülkede yayınlanan ZULA oyunu turnuvası için özel tişört üreten DeFacto, Ankara Antares AVM’de turnuva boyunca oyunculara ZULA altını kazanma fırsatı veriyor.

[align=justify] 

[align=justify]Turnuva için karanlıkta parlayan özel tişörtler tasarlayan ve üreten DeFacto,  18-19 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacak her 30 TL’lik alışverişe, 5 TL değerinde ZULA altını hediye ediyor. Binlerce TL’lik ZULA altını dağıtacak olan DeFacto, turnuva boyunca kampanyasını sürdürecek.

[align=justify] 

[align=justify]Toplam 10 milyonu aşan oyuncu sayısına sahip ZULA, Türkiye’de üretilen ilk ve tek yerli MMOFPS (Massive Multiplayer Online First Person Shooter) oyun olmasıyla dikkat çekiyor.

[align=justify] 

[align=justify] 

 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 26 Kasım 2017 22:37
Paylaş: