Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Apple akıllı sporcu bilekliği tanıtabilir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
947 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Apple’ın giyilebilir teknolojilere girişi tüm dünyada büyük ses getirmişti. Apple Watch adlı ürün, 2015 ve 2016’nın şimdiye kadar ki döneminde en çok satan giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri oldu. Sonraki Apple Watch için bekleyiş ise artık son virajda, teknoloji markasının ikinci nesil akıllı saatlerini önümüzdeki aylarda duyurması yönünde güçlü emareler söz konusu. Öte yandan bu alandaki adımların yalnızca akıllı saatle sınırlı kalmayabileceği de iddia ediliyor…
Tayvan merkezli yeni bir raporda Apple’ın sporcular için akıllı bileklik geliştirdiği belirtiliyor. Apple Watch’ta spor odaklı özellikler sunan şirketin, daha düşük fiyat etiketine sahip bir aygıtla, bu alanda daha fazla gelir elde etmeyi planladığı kaydediliyor. Bilgiler şimdilik herhangi bir doğrulama ya da konuyla ilgili resmi bir Apple açıklamasını beraberinde getirmese de son derece mantıklı görünüyor. Peki Apple, olası akıllı bilekliğini ne zaman duyaracak?
Rapora göre 2016 yılı için bir akıllı bileklik sürprizi söz konusu değil, 2017 ise beklene yıl olacak. Bu ürünün iPhone’un 10. Yılı şerefine bir hediye (barter) olarak da verilebileceği ifade edilenler arasında.
Foxconn tarafından üretileceği iddia edilen aygıtın 3D touch teknolojisine sahip olacağı, ayrıca bu cihaz için uzun süredir de çalışmaları devam ettiği ifade ediliyor. En nihayetinde ise Apple’ın bir akıllı sporcu bandı ya da bileklikle tüketicilerin karşısına çıkma olasılığı var.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:09
Paylaş: