Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Apple Watch 3, LTE Desteğiyle Geliyor!

-Aliz-
(@aliz)
Üye Moderator

Apple Watch 3, LTE Desteğiyle Geliyor!

Bloomberg

’in raporuna göre yeni çıkacak Apple Watch Series 3’te, LTE özelliği olacak. Ayrıca rapora göre Apple Watch’ın tasarımında da değişikliğe gidiliyor. 

Apple'ın yakında duyuracağı Apple Watch Series 3 ile ilgili ilk bilgiler geldi. Apple Watch artık iPhone'dan bağımsız olabilir. Zira yeni Apple Watch modeli hücresel bağlantı özelliğine sahip olacak. Bloomberg’in yayınladığı raporda, Apple’ın yeni saat modelinde Intel’in LTE çipini kullanacağı iddia ediliyor.

LTE çipi sayesinde artık Apple Music, sosyal medya uygulamaları ve diğer internet gereksinimi olan uygulamalar, iPhone'a gerek kalmadan direkt Apple Watch Series 3 üzerinden kullanılabilecek. Hücresel Bağlantı sayesinde kullanıcılar, mesaj gönderme, Wi-Fi veya yakında bir iPhone’a gereksinim duymadan telefon görüşmeleri yapabilecek. Fakat bu durum iPhone kullanıcılara ne kadarlık bir masraf getirecek belli değil. Bununla birlikte yeni Apple Watch Series 3’ün pil ömrününde daha uzun olması gerekecek.

Hücresel bağlantı özelliğine sahip olacak Apple Watch 3, muhtemelen Eylül ayında yeni iPhone’larla birlikte tanıtılacak.

Ayrıca Bloomberg raporunda, Apple’ın yeni Watch tasarımında değişikliğe gideceğini belirtiyor. Ancak bu konu bile ilgili ne yazık ki çok fazla bilgiye sahip değiliz. Apple son olarak 2016 yılının Eylül ayında GPS ve su geçirmez özellikli Apple Watch 2’yi tanıtmıştı.

Hücresel bağlantı özelliği, Apple Watch kullanımını önemli ölçüde değiştirecek. Sizin de bu önemli özellik hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 17 Ağustos 2017 19:30
Paylaş: