Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Apple'ın Patronu Cook, Steve Jobs Hakkında Konuştu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,062 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

pple CEO'su Tim Cook, Washington Post'a verdiği söyleşide Steve Jobs'tan iPhone'un geleceğine dair birçok konu hakkında açıklamada bulundu.

Apple CEO'su Tim Cook, geçtiğimiz günlerde Washington Post'a verdiği söyleşide Steve Jobs'tan iPhone'un geleceğine dair birçok ilgi çekici konuda soruları yanıtladı.
CEO'LUK BİR TÜR YALNIZLIK
Apple Maps'le ilgili bazı yanlışlar yaptığını ve perakende biriminin yönetimine yanlış kişiyi getirdiklerini itiraf eden Cook, CEO'luğun bir tür yalnızlığa yol açan bir konum olduğunu da ifade etti. İnsanlarda herhangi bir sempati uyandırmaya çalışmadığını belirten Cook, "hepimizin kör noktaları olduğunu ve sadece doğru kişileri değil aynı zamanda sizin sınırlarınızı zorlayacak ve potansiyelinizi en iyi şekilde açığa çıkaracak kişileri işe almak gerektiğini" söyledi.

"BU BİR SORUN DEĞİL, AYRICALIK"
Cook ayrıca Apple'ın iPhone'a ve dolayısıyla akıllı telefon endüstrisine çok fazla bağlı olduğu eleştirisine de bunun bir sorun değil tersine bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek karşılık verdi. Apple CEO'su ayrıca yapay zekanın akıllı telefonlar için anahtar bir rol oynayacağını ifade etti.
"YAŞADIĞIM EN KÖTÜ GÜN"
Apple'ın efsanevi CEO'su Steve Jobs'un öldüğü günü şimdiye kadar yaşadığı en kötü gün olarak hatırlayan Cook, Jobs'un bir şekilde bu hastalığın üstesinden geleceğine kendisini gerçekten ikna ettiğini belirtti

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:47
Paylaş: