Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Asus Zenwatch 3 göründü

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeni
903 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Uzun yıllar notebook’larıyla ilgi çeken Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus, son yıllarda mobil cihazlarıyla da gündemde. Popüler markanın giyilebilir teknolojilere yönelik adımları da biliniyor. Zenwatch adlı akıllı saat serisi ise bir hayli iddialı ve önemli bir ürün grubu halini alma yolunda ilerliyor. Bu sene tanıtılması beklenen Asus Zenwatch 3’e dair bazı detaylar, ABD’deki FCC (Amerikan Federal İletişim Komisyonu) kayıtlarında ortaya çıkmıştı. Şimdi de ilgili akıllı saate ait olduğu belirtilen bazı görseller (altta) kamuoyuna yansıdı.


Ağustos ayının sonuna doğru Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek teknoloji fuarı IFA kapsamında görücüye çıkmasına kesin gözüyle bakılan Zenwatch 3’ün tasarımına dair işaretler görülüyor.

Buna göre cihaz, yuvarlak ve geniş bir yapıyla gelecek. Altın renkli dairesel çerçeveye sahip olan Zenwatch 3’te üç adet buton bulunuyor. Dairesel halkasının Samsung Gear S2’deki kontrol olanakları sunmayacağı ise öne çıkan detaylar arasında. Şık göründüğünü belirtmek mümkün. Ayrıca kablosuz şarj özelliğine de sahip olacağı anlaşılıyor.
Öte yandan akıllı saat modelinin Bluetooth 4.2, 802.11ac WiFi özelliklerine sahip olacağı daha önce ortaya çıkmıştı. Sonbahar dönemi, yılın önemli akıllı saat modellerinin lansmanlarına sahne olacak. Apple ve Samsung’un da önümüzdeki süreçte yeni modellerini tanıtmaları bekleniyor.
Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz… 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:55
(@gokhan02)
Gönderiler: 16
Aktif üye
 

bekliyoruz gelişmeleri

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:09
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕