Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Ayı Paddington Çocuklar Ülkesi'ne geliyor

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Tüm dünyanın sempatisini kazanan çizgi film karakteri Ayı Paddington, serinin ikinci filminin gösterime girmesinin ardından Çocuklar Ülkesi KidZania’ya geliyor. 26 Kasım Pazar günü, 14:00 – 16:00 saatleri arasında minik hayranlarıyla buluşacak olan sevimli ayıcık çocuklara eğlence dolu saatler yaşatacak.
[align=justify]1997 yılında çizgi film olarak yayınlanmaya başlayan,  2014’te Fransa, Birleşik Krallık ve Kanada ortak yapımı “Ayı Paddington”  animasyon filmiyle tüm dünyanın sevgisini kazanan Perulu Ayı Paddington,  KidZania’ya misafir olacak. Filmin başkahramanı olan sevimli ayıcık, 26 Kasım Pazar günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında KidZania’daki çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

[align=justify] 

[align=justify]Teyzesi Lucy’nin 100. doğum günü için bir kitap beğenen Paddington, para biriktirmek için çeşitli işlerde çalışmaya başlar. Ancak almak istediği kitap çalınınca Brown ailesi ve Paddington gizemli hırsızın peşine düşerler. Bu büyük macerada Paddington’a tüm Londra eşlik edecektir.

Tüm dünyada çocuklar tarafından yoğun ilgi gören Ayı Paddington’ın misafir olacağı özel etkinlikte çocuklar, labirent oyunlarından atölyelere uzanan sürpriz oyunlarla eğlenecek.

Ayı Paddington 2. Filmi ile 24 Kasım’da sinemalarda olacak.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 26 Kasım 2017 21:53
Paylaş: