Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Battlefield 1’den heyecan dolu oynanış videosu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,189 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Oyun dünyasının en önemli serilerinden biri için yenilenme ve heyecan katsayısını yükseltme zamanı! Sonbahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek Battlefield 1’e dair merakla beklenen oynanış videosu yayınlandı. 48 dakikalık uzunluğu ile yapıma dair detayları gözler önüne seren video, Electronic Arts’ın E3 kapsamındaki etkinliğinin hemen ardından geldi.
DICE’ın geliştiriciliğini üstlendiği ve Electronic Arts’ın dağıtımcısı olacağı Battlefield 1 için yayınlanan video nefesleri kesti. Multiplayer modu ile ilgili oynanışın incelikleri, detaylar ve grafikler son derece iddialı. Haberin devamında ilgili videoyu izleyebilir, önümüzdeki aylarda gelecek oyuna dair fikir edinebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler…
Yapımda 1. Dünya Savaşı konu ediliyor ve yenilikleri ile dikkat çekiyor; örneğin dinamik hava koşulları söz konusu. Bir anda yağmur bastırıp kesilebilecek. Patlamalar, yıkım ve bu kaotik ortamlara ilişkin görsel dinamikler üst seviyelere taşınıyor. Ayrıca aralarında buharlı trenin de olduğu araçlar direkt olarak kullanılabilecek. İlginç bir diğer detay olarak Battlefield 1 Multiplayer etkinliğinde Snopp Dogg ve Jamie Foxx gibi ünlü isimler de dikkat çekti.
Geliştirme süreci devam ediyor
Altı çizilmesi gereken nokta ise görüntülerin nihai hali yansıtmaması (pre-alpha durumundaki görüntüler), yani geliştirme süreci devam ediyor. Daha fazlası son derece yakın özetle. Battlefield 1 çıkış tarihi 21 Ekim 2016 olarak belirlenmiş durumda. Türkçe altyazılı olarak ülkemizde yayınlanacak olan yapım PC, Sony PS4 ve Microsoft Xbox One için gelecek.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:56
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕