Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Canan Tan anlatıyor

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Canan Tan anlatıyor
[align=justify]Piraye, En Son Yürekler Ölür, Eroinle Dans, Hasret, Pembe ve Yusuf gibi gerçeğe yakın hikayeleri aktardığı kitaplarıyla Türkiye’nin sevilen kadın yazarlarından Canan Tan, 4 Ekim Çarşamba günü saat 15:00’da Akasya Sohbetleri’nin konuğu oluyor. Sürükleyici hikayelerinde güçlü karakterleri duru anlatımıyla öne çıkaran yazar, kitap ve karakterlerine dair merak edilen tüm soruları Akasya Food Court Lounge’da yanıtlayacak.

[align=justify]Hayatın içinden hikâyeleri ve yarattığı karakterlerle okuyucuyla derin bağlar kuran Canan Tan, 4 Ekim Çarşamba günü Akasya Sohbetleri’nin konuğu oluyor. Her kitabı aylarca en çok satanlar listesinde zirveyi koruyan yazar, saat 15:00 itibarıyla Akasya Food Court Lounge’da okuyucularıyla buluşacak.

[align=justify]Asıl mesleği eczacılık olan, lise döneminde Hisar Dergisi’nin düzenlediği şiir yarışmasıyla yazarlığa başlayan Canan Tan geçmişten günümüze hayatının hikâyeleri üzerine olan etkilerinden bahsedecek. Türkiye’nin tek kadın mizah yazarı olarak anılan yazar, mizahtan çocuk edebiyatına, öykü kitaplarından romanlarına uzanan geniş yelpazede merak edilen tüm soruları yanıtlayacak.

[align=justify] 

[align=justify] 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 4 Ekim 2017 15:11
Paylaş: