Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Denizdeki akıllı ev Majesty 155

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
808 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Tanınmış süper-yat üreticisi Majesty’nin iddialı modeli ‘155’ kendi alanındaki en çarpıcı teknolojik deniz araçları arasında. Ödüllü süper-yat, detaylı ve lüks tasarımının yanı sıra ‘akıllı’ entegrasyonlarıyla da dikkat çekici. Toplam 47 metre uzunluğundaki yatın 2 adet jeneratörü bulunuyor ve ‘lüks ve konforlu yat deneyimi’ için çok sayıda öğeyi bünyesinde barındırdığı görülüyor.

İç kısmı stratejik bölgelerde monitörlerle donatılan Majesty 155’te kablosuz ağ üzerinden iPad kullanılarak multimedya kontrolü imkanı da sağlanıyor. Ayrıca kişisel cihazlar tekne boyunca sıralanan çok sayıda HDMI ve USB portuna bağlanılabilir durumda.

Her kabinin ana yaşam alanında 40-60 inç arasında değişen bir akıllı TV, bir adet Apple TV ve uydu alıcı bulunuyor. Medya akışı için Bluetooth ve AirPlay desteği var. Banyoda aynadan TV izleme deneyimi, tamamen kullanıcı kontrolü ile sağlanan aydınlatma ve klimalandırma mekanizmaları da yine öne çıkan öğeler arasında yer alıyor.
TV’lerin tamamının tek bir merkezden kontrolü de söz konusu. Böylelikle tüm tekneyi saran maç ya da eğlence odaklı yayın olanakları sunuluyor. Teknolojik konfor öğeleri arasında aydınlatma ve yüksek ses çıkışı sağlayan aygıtların yer aldığını da belirtelim. Mega-pahalı yat, yakıt verimliliğini üst seviyede sergileyen çift motoruyla saatte 18 deniz mili (yaklaşık 35 km) mesafe katedebiliyor.

Yaz tatilini bu süper-yat içerisinde, soğuk içecekleri ile birlikte geçirecek şanslı kimselerin yoğun bir dinlenme ve eğlence süreciyle karşı karşıya kalacaklarına şüphe yok…Teknoloji dünyasına ilişkin ilginç gelişme ve haberleri aktarmaya devam edeceğiz. 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 17:43
Paylaş: