Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Diş hekimini banyonuza getiren Bluetooth’lu diş fırçası

#Bilal
(@bilal)
Saygın Üye

Philips, Bluetooth üzerinden akıllı telefonla eşleşebilen ve bir mobil uygulama üzerinden ağız hijyenine yönelik çeşitli dijital özellikler sunan yeni diş fırçası FlexCare Platin’i tanıttı.
Sapında sensörler bulunan diş fırçası, bu sayede gerçek zamanlı olarak diş fırçalamasını takip olanağı tanıyor. Dişleri 3 boyutlu şekilde haritalayan cihaz, örneğin dişinize çok fazla baskı uyguladığınızda, ya da tam tersi yeterince iyi temizlemediğiniz sizi uyarıyor. Yetenekleri bunlarla sınırlı da değil…
iOS ve Android cihazlarla uyumlu
Diş fırçası başlığının ne zaman değiştirilmesi gerektiği bilgisi, ilerleme raporları ve sağlık uygulamalarının çoğunda görülebilen motivasyon mesajlarını akıllı telefonunuza gönderme gibi özellikler sunuyor. En önemli özelliklerinin başında ise belli dişlere gösterilmesi gereken özenin kişileştirme fonksiyonu ile birlikte kullanılabilmesi. Ek olarak diş hekimine fırçalamaya dair veriler de gönderilebiliyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu diş fırçası, adeta diş hekimini banyonuza getiriyor.

Fiyatı açıklandı
Philips FlexCare Platinum’un satışlarına belirlenen ülkelerde başlandı. ABD için satış fiyatı kısa süreliğine 50 dolarlık indirimle 179 dolar olarak açıklandı. 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:57
TechnoPvCity
(@technopvcity)
Üye

Dis Hekimimi Geliyor A:SDASDASDSADSADASd

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:02
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

İlk defa duyuyom 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:04
TechnoPvCity
(@technopvcity)
Üye

Bende :ASDASDSAd


Telefonla Ara Daha İyi aS:DASDs

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:05
Paylaş: