Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Dünyanın İlk Bitcoin Bebeği ile Tanışın

-Aliz-
(@aliz)
Üye Moderator

Dünyanın İlk Bitcoin Bebeği ile Tanışın

Popüler kripto para birimi Bitcoin, şu sıralar tüm dünyanın gündeminde. Piyasaya çıktığı ilk zamanlar kimsenin farkında olmadığı ancak değerinin inanılmaz bir şekilde artmasıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Bitcoin, artık yeni doğan çocuklara isim olarak veriliyor!

Kırım'da yaşayan bir aile, yeni doğan çocuklarına "Bitcoin" ismini verdi. Evet, yanlış duymadınız; şu herkesin dilinde olan kripto para biriminden bahsediyorum.

31 yaşındaki baba Oleg, Bitcoin'den çok paralar kazandığını ve bu nedenle ismini yaşatmak istediğini söylüyor. Kripto para piyasasının genişlemesini ve daha fazla destek verilmesini isteyen baba, kendi çapında verdiği desteği şöyle açıklıyor: “Oğlumun ismini Bitcoin koyarak kripto para endüstrisini desteklemek istedim

Oleg, bununla da sınırlı kalmayarak kızı olursa ona da diğer bir kripto para birimi Dash ismini vereceğini söylüyor. Piyasada binin üzerinde kripto para birimi olduğunu düşünürsek, Oleg'in isim konusunda alternatiflerinin oldukça fazla olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Bakalım Bitcoin Olegoviç isimli bebek, gelecekte isminin arkasında yatan hikayeyi duyunca nasıl bir tepki verecek? Daha da önemlisi, o zamanlar geldiğinde Bitcoin'in değeri ne kadar olacak? Bekleyip, göreceğiz.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 21 Aralık 2017 22:57
Paylaş: