Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Emre Kongar Türk toplumuna ayna tutacak

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Ziyaretçilerine alanında uzman isimlerle dopdolu etkinlikler, benzersiz deneyimler yaşatan Akasya Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Türk toplum bilimci Prof. Dr. Emre Kongar olacak. 8 Kasım Çarşamba günü, saat 15.00’da Food Court Lounge’da ziyaretçilerle buluşacak olan Kongar, Türk toplum yapısını mercek altına alacak.
[align=justify] 

[align=justify]Her hafta alanında uzman isimleri misafirleri ile buluşturan Akasya Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Türk Dil Kurumu Bilim Ödülü ve Sertel Demokrasi Ödülü gibi birden fazla ödüle sahip olan Prof. Dr. Emre Kongar olacak. 8 Kasım Çarşamba günü, saat 15.00’da Food Court Lounge’da ziyaretçilerle buluşacak olan ünlü sosyolog konuşmasında Türk toplum yapısını ele alacak.

[align=justify] 

Türkiye'nin Toplumsal Yapısı adlı kitabıyla Türk Dil Kurumu Bilim Ödülü'nü, Toplumsal Değişme Kuramları ve Türkiye Gerçeği adlı kitabıyla Sedat Simavi Vakfı Sosyal Bilim Ödülü'nü, 21. Yüzyılda Türkiye adlı kitabıyla Aydın Doğan Bilimler Ödülü'nü alan Prof. Dr. Kongar, Türk toplum yapısı hakkındaki araştırmalarını aktaracağı söyleşisinde yaşadığımız topluma ayna tutacak.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 3 Kasım 2017 19:44
Paylaş: