Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
FIFA 17’ye dair heyecan dolu bir video daha!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,045 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 


Almanya’da başlayan gamescom adlı oyun fuarı kapsamında önümüzdeki aylarda çıkışını gerçekleştirecek birbirinden iddialı yapımlardan haberler gelmeye devam ediyor. Son gelişme eylül ayından itibaren Türkiye’de yılın en çok satan oyunlarından biri olmasına kesin gözüyle bakılan FIFA 17’den…
Popüler FIFA oyunları serisinin en yeni halkasına dair yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda aynı zamanda oyunun kapağında yer alan 27 yaşındaki Alman futbolcu Marco Reus odaklı. Popüler futbolcunun, sadece yüz değil dövmelerine kadar detaylı modellemesi dikkat çekici. Grafiklerin gelişmişliğini gözler önüne seren tanıtım videosunda çimlerdeki detaylar, futbol topları, tribünler ve atmosfer çarpıcı boyutlarda.
Öte yandan FIFA 17’yle birlikte gelecek bazı yeniliklere vurgular da yapımış durumda. Özellikle birbirinden ilginç çalımlar ve kişiye özel topa vuruş hamleleri gözden kaçmıyor. Ayrıca futbolcu ve teknik adamların gol sonrası sevinçlerine de değinildiği görülüyor. Bir diğer sürpriz de tüm zamanların en çok sevilen futbol oyunlarından FIFA 98’de yeri yerinden oynatan efsanevi Blur şarkısı Song 2’nin de remix versiyonu duyuluyor. Oyundaki heyecan dolu müziklerden biri de bu olacak.
Yapım 27 Eylül 2016 itibarıyla PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Android, Microsoft Windows ve iOS platformlarında oynanabilecek.
Haberin devamında söz konusu videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:51
Paylaş: