Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Fotoğrafları kenara bırakın, Galaxy Note 7 videosu paylaşıldı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
936 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Samsung için önemli bir hafta başlamak üzere, Güney Kore merkezli şirketin merakla beklenen modeli Galaxy Note 7, 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıtılacak. Bu noktada artık son viraja girilirken söz konusu cihazla ilgili sürpriz bir video ortaya çıktı.
Resmi olmayan videoda bir akıllı telefon ve onu inceleyen kişi görünüyor; cihazın Samsung Galaxy Note 7 olduğunu belirten bu kişi, oldukça detaylı olarak akıllı telefonu gösteriyor. Videoda elindeki modelin ‘Galaxy Note 7’nin geliştirilme aşamasındaki prototipi’ olduğunu belirten kimse, eğer haklıysa ilgili model daha tanıtılmadan tüm detayları ile görünmüş oldu.
Samsung tarafından konuyla ilgili bir yorum gelmezken videonun büyük olasılıkla ‘doğru’ olduğu tahmin ediliyor.
11 dakikalık videoda dikkat çeken noktaları başında ekranın düz olması. Note 7’nin hem düz hem de hafif kavisli yani edge ekranla gelebileceği belirtiliyordu. Göz tarama özelliğine sahip olacağına dair çok sayıda detayın kamuoyuna yansıdığı Galaxy Note 7’nin ilgili konudaki performansı da gözler önüne seriliyor. Iris tarama adı verilen özellik, açıkça test ediliyor. Ayrıca parmakiiz sensörü de irdeleneniyor. Cihazın genel performansı ve diğer birçok özelliği de haberin devamında görebileceğiniz videoda inceleniyor. Şimdiden iyi seyirler dileriz…

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:27
Paylaş: