Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Galaxy Note 7’nin Özellikleri Belli Oldu!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
996 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Yalnızca kavisli ekran modeliyle gelme ihtimali yüksek olan Galaxy Note 7’nin özellikleri de belli oldu.

Son bir aydır Galaxy Note 7 ile ilgili çok fazla haber yayınlandı, hatta bugün cihazın yalnızca kavisli ekran modeliyle geleceğine dair ciddi bir duyum almıştık. Son olarak SamMobile, Galaxy Note 7’nin temel özelliklerinin ortaya çıktığı yeni bir haber yayınladı.

GSMHelpDesk’in aktardığı rapora göre Galaxy Note 7, kesin olarak 5.8 inç büyüklüğünde ve Super AMOLEDçözünürlüğünde ‘her iki tarafı kavisli’ ekranla birlikte gelecek. Yüksek hızda 8 çekirdekli Exynos işlemciden gücünü alacağı belirtilen cihaz, 6 GB RAM’e, 12 MPçözünürlüğünde ve çift pikselli otofokus özelliğinin yanı sıra bazı yeni kamera özelliklerine sahip olacak. 4000mAh gücünde bataryası bulunacak Galaxy Note 7’nin aynı raporda Ağustos ayının ilk haftasında cihazın satışına başlanacağı, 2. ya da 3. haftasından itibaren de Avrupa’da (ilk etapta Hollanda) satışa sunulacağı belirtiliyor. Son olarak fiyatını da ekleyelim: 799 Euro (2620 TL’ye denk geliyor ama elbette bundan daha fazla olacaktır).

Buraya kadar söylediklerimiz, GSMHelpDesk’in paylaştığı bilgilerdi. Bunların dışında Note 7 yüksek ihtimalle USB Type-C port girişe, iris tarayıcıya, suya ve toza karşı IP 68 sertifikasına ve Android N işletim sistemi sürümüne sahip olacak.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:26
Paylaş: