Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
HTC 10’daki Süper Uygulama, Artık Tüm Android’ler İçin İndirilebilir Durumda!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,173 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

HTC’nin duyurduğu son telefonu HTC 10 ile birlikte kullanıcılarının hizmetine sunduğu Boost+ uygulaması, artık tüm Android cihazlar tarafından indirilebilir durumda.

Google Play Store’da cihazınızın RAM’ini optimize etmenizi sağlayan aslında birçok uygulama mevcut (Clean Master, CCleaner gibi). Fakat HTC’nin 10ismindeki modeliyle birlikte hizmete sunduğu Boost+ için ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Öncelikle haberin başlığında da belirttiğimiz üzere uygulama tüm Android cihazlar için indirilebilir durumda olduğunu tekrar belirtelim. Peki Bosst+ tam olarak ne işe yarıyor?

Cihazınızın performansını olması gerektiği gibi optimize eden, güç tüketimini iyileştiren, hafıza alanınızı gereksiz yere dolduran dosyaları temizleyen bir uygulama diyebiliriz Boost+ için.  

Akıllı canlandırma özelliği ile oyunların ve uygulamaların performansını otomatik olarak canlandırmanızı sağlayabilir, cihazınızın daha hızlı olmasını ve pil gücünden tasarruf edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında uzun zamandır kullanmadığınız, kenarda köşede kalmış ve boş yere yer kaplayıp aynı zamanda cihazın performansını olumsuz yönde etkileyen uygulamaları bulup kaldırmanız için öneride bulunuyor.

Son olarak dilerseniz uygulama üzerinden cihazınızdaki diğer uygulamalar için bir şifre belirleyebilir, sizin dışınızda başka kişilerin uygulamaya erişimini engelleyebilirsiniz.

4.6 MB gibi düşük bir boyuta sahip olmasına rağmen azımsanmayacak düzeyde fonksiyonları bulunan Boost+’yı denemenizi tavsiye ederim.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:29
Paylaş: