Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
HTC akıllı saatinin tanıtımı ertelendi

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
951 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Tayvan menşeili teknoloji şirketi HTC, Desire ve One serisi akıllı telefonları ile ilgi görüyor. Öte yandan giyilebilir teknolojilere de uzak durmayan bir bakış açısına sahip olunduğu biliniyor. Şimdiye kadar akıllı bileklik gibi ürünlerini piyasaya sunan markanın, akıllı saat konusunda da planları olduğu net. Ancak ilk kez 2014 sonunda duyurulacağı açıklanan HTC SmartWatch Halfbeak kod adlı akıllı saatin bir dizi erteleme sonrasında halen potansiyel kullanıcılarıyla buluşamadığı şeklinde bir gerçek var. Son bilgiler HTC’nin söz konusu cihazı, 6 Haziran haftasında lanse edeceği yönündeydi, fakat bu tarih aralığına dair herhangi bir gelişme (basın bildirisi, vb) olmadı; yine iddialara göre uzun süreli bir erteleme daha geldi…
Görünüşe bakılırsa HTC, akıllı saatini Ekim ayında tamamlayıp kamuoyuna duyuracak gibi. Toplamda üç ya da dört kez ertelenen duyuru tarihlerinin sonuncusu da net değil. Ürün tanıtımı konusunda görülen gecikmelerin kaynağı da net olarak bilinmiyor. Küresel teknoloji basını ise bu durumu yoğun şekilde işleme eğilimi sergiliyor.

Peki olası HTC akıllı saati ne gibi özelliklerle gelecek? Başlangıçta bir kare ekrana sahip olacağı iddia edilen cihazın, şimdi ise 360 x 360 çözünürlüklü dairesel ekran sunacağı belirtiliyor. Sağlık odağında kapsamlı özellikler vadedeceği, diyabet gibi hastalıklar için önemli işlevlere sahip olacağı da yine diğer ihtimaller arasında.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:25
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕