Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
HTC Vive'ın Satış Rakamları Ortaya Çıktı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
932 Görüntüleme
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
Konuyu başlatan
 

HTC Vive'ın Satış Rakamları Ortaya Çıktı

Büyük sükse yapan sanal gerçeklik gözlüklerinin piyasada yükselişi devam ediyor. HTC’nin, Valve ile ortak geliştirdiği üst segment sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive içinde resmi ağızdan satış rakamlarına nihayet ulaştık. Sizce HTC Vive ne kadar satmış olabilir?
Sanal gerçeklik gözlüklerinin piyasadaki rolü düşünüldüğünde, hiç şüphesiz aralarında en pahalı olanı HTC Vive. Diğer yandan kullanıcıların Vive'dan tam anlamıyla faydalanmak için güçlü bir PC'ye sahip olmaları gerekiyor. Normalde satın alması zor olan bir ürünün çok satması beklenmez, ama bu cihaz beklentileri aşmış görünüyor.
Ana konumuza dönecek olursak, şirket, üçüncü çeyrek için yatırımcılara çağrı yaparken, HTC Vive'ın 140.000'den fazla sattığını doğruladı. Konuyla ilgili analistlerin sorularını yanıtlayan HTC'nin Mali İşler Sorumlusu Chia-Lin Chang, "Bahsettiğim sayının üzerine nasıl çıktığımızı bilmiyorum ama 140.000 satış rakamının üzerine çıktığımızı onaylayabilirim" dedi.
Genel olarak HTC Vive'ın iyi iş çıkardığı yorumunu yapabiliriz. Bazı raporlara göre sanal gerçeklik gözlüklerinin satışları düz çizgide ilerlediğini görüyoruz, bu noktada HTC Vive'ın fark yarattığını söyleyebiliriz.

 
Gönderildi : 25 Kasım 2016 04:30
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕