Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Huawei Maimang 5 her an duyurulabilir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
877 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Çin merkezli teknoloji şirketi Huawei’nin Honor 8 modelinin duyurusu merakla beklenirken bir diğer akıllı telefonunun da temmuz ortasında lanse edileceği ortaya çıktı. Net tarihin 14 Temmuz olduğu kaydedilirken duyurulacak model Huawei Maimang 5 adıyla gelecek. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon, iddialı özelliklere sahip olacak. İlk detaylar şöyle…
Huawei Maimang 5’e dair ortaya çıkan görseller, şirketin 2016’daki üst segment modellerinden izlerin, söz konusu cihazda da ortaya konulduğunu gösteriyor. Arka kısımda kameranın altındaki parmak izi okuyucusu, logo ile yanlardaki kavisli hatlar dikkat çekiyor. Ön yüzde selfie kamerası, ortalama kalınlıklardaki ekran çerçevesi ve yine altta Huawei logo dikkat çeken ayrıntılar arasında.
Öne çıkan teknik özellikler ise 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama kapasitesi ile birlikte 16 MP ana kamerada optik görüntü sabitleme teknolojisi, 4K video kaydı şeklinde. Çipset olarak ise Snapdragon 650/652 bekleniyor.
Tahmini fiyatı da açığa çıktı
Bilgiye göre Huawei Maimang 5, 300 dolar gibi bir fiyatla Çin’de satışa çıkacağı rapor edildi. Fiyatların bölgelere göre farklılık göstermesi muhtemel. Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı ve fiyatı hakkında ise herhangi bir bilgi şimdilik basına yansımış değil.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 18:03
Paylaş: