Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
İddia: Bu görseller iPad Pro 2’ye ait!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,029 Görüntüleme
#Bilal
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve ses getiren tablet bilgisayarlardan biri de Apple iPad Pro olmuştu. 12.9 inçlik ekranı ile büyük ve farklı bir teknoloji deneyimi vaat eden cihazın ikinci nesil modeline ait olduğu iddia edilen, Çin kaynaklı görseller basına yansıdı.
Uzun bir aradan sonra iPad Pro ismini gündeme getiren gelişme, tüketici elektroniği şirketinin önümüzdeki aylarda tanıtacağı tek ürünün iPhone 7 olmayacağına dair de önemli bir işaret olarak kabul edildi. Bununla birlikte görselle ilgili olarak Apple nezdinde bir açıklama ya da yalanlamanın gelmediğini de belirtelim. Öte yandan fotoğrafta görülen model numarasının daha önce rastlanılmamış olması ise ihtimalleri güçlendiriyor.
iPad Pro 2’de ne gibi yenilikler sunulacağını şimdiden kestirmek mümkün değil. Görselin pek fazla detay içermediğini belirtmek gerekli. Bununla birlikte cihazın depolama alanının 12 GB olduğu görülüyor, bu da söz konusu ürünün bir prototip olduğu ihtimalini artırıyor.
iPad Pro 2’ye yönelik en önemli beklenti ise True Color ekran ve yenilenmiş iSight kamera ile gelmesi. Geliştirilmiş Apple Pencil ve güncellenen 3D Touch özellikleri de yine öne çıkan beklentiler arasında yer alıyor. 12.9 inç ekranlı modelin işlemci ve diğer donanım komponentlerinin de yenilenmesi bekleniyor. Nihai göstergeler için ise beklenmesi gereken zaman pek uzun değil; modelin eylül ayında lanse edilme ihtimali yüksek.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 17:21
Paylaş: