Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
İddia: GoPro Hero5 bu özelliklerle gelebilir!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
755 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Tanınmış aksiyon kameraları markası GoPro’nun sonraki modeli Hero5’in yakın zaman içinde duyurulacağı yönünde farklı kaynaklardan elde edilmiş bilgiler bulunuyor. Uluslararası teknoloji basınına konu olan bu iddianın devamında bu kez de aksiyon kamerasının olası özellikleri ortaya çıktı. Sonraki GoPro modelinde 3D kayıt özelliği söz konusu…
Japon internet sitesi Nokishita Camera’da yer alan detaylara göre GoPro Hero5, öncülü Hero4’e göre önemli geliştirmeler sunabilir. Dokunmatik LCD ekran bunlardan biri. Ayrıca HDMI portunun yanı sıra son dönemin popüler standardı USB Type-C ve microSD ile artırılabilir hafıza da öne çıkan diğer yenilikler olabilir gibi görünüyor.
Cihazın pilli ağırlığının 118 gram, pilsiz ağırlığının 90 gram olacağı, ölçülerinin ise 62 mm (genişlik) x 44.6 mm (uzunluk) x 33.7 mm (kalınlık) şeklinde geleceği kaydediliyor. Elbette en çok merak edilen konu görüntüleme konusundaa sunulacaklar…
Bu konuda ilgili internet platformunda yer alan bilgiler 30fps’de 4K, 60fps’de 2.7K ve 80fps’de 1140p video kaydı özellikleriyle geleceği yönünde. Öte yandan Full HD çözünürlükte 120fps hızda kayıdın da söz konusu olacağı belirtiliyor. Cihazın 3D kayıt özelliğine sahip olacağı da belirtilenler arasında. Ancak konuyla ilgili herhangi bir detay paylaşılmış değil.
1220 mAh pil kapasitesi, WiFi, Bluetooth özellikleri diğer öne çıkan özellikler olabilir. GoPro cephesinden çıkan bu haber ve devamındaki gelişmelere ilişkin bir yorum ya da yalanlama gelmiş değil. GoPro Hero5’in tanıtım tarihinin yakın zaman içerisinde açıklanması bekleniyor.
Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz… 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:50
Paylaş: