Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
iOS 10 Beta 6 yayında

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
878 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Apple’ın eylül ayında final versiyonunu yayınlayacağı iOS 10 için geliştiricilere yönelik beta süreci hız kesmeden devam ediyor. Bu yönde iOS 10 Beta 6 yayınlandı. Sonbahar aylarında çok sayıda iOS cihazına yüklenebilecek olan yazılımın gittikçe daha ilgi çekici bir hal aldığı görülüyor. İşte detaylar…
iOS 10 Beta 6’da dikkat çeken konulardan biri iPad’lerdeki duvar kağıtları seçiminde karşılaşılabilen sorunun giderilmesi; ayrıca iyileştirmeler ve genel olarak iPhone, iPad ve iPod touch’lar için stabilitenin yükseltilmesi de öne çıkanlar arasında. Ancak ağırlıklı olarak geliştiricilerin kullanmakta olduğu iOS 10 beta versiyonlarının yine de çok sayıda hatayla beraber geldiğinin altını çizelim. Bunu bir tür ön hazırlık dönemi olarak da nitelendirebilmek mümkün.
Öte yandan iOS 10 Beta 6’nın alınabildiği cihazlar şöyle sıralanıyor; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, 5. nesil iPod touch ve 6. nesil. iPod touch. Muhtemelen bu cihazlar, iOS 10 final versiyonu için de desteklenecek Apple mobil ürünleri olacak.
iOS 10’un tüm zamanların en büyük dosya boyutuna sahip Apple mobil platform yazılımı olması bekleniyor ve çok sayıda yeniliğin de kullanıma sunulması.
Mobil işletim sisteminin kararlılığı ve sorunlarının tespiti yönünde önemli bir süreç olan final versiyon öncesi beta aşaması büyük önem taşıyor

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:54
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕