Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
iOS 9.3.4 yayınlandı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
981 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 iOS cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için en güncel iOS versiyonu, Apple tarafından sürpriz bir hamleyle yayınlandı. Şirket, iOS 9.3.4 versiyonunu doğrudan final sürüm şeklinde indirilmeye sundu. Böylelikle bir iOS versiyonu, beta aşaması olmaksızın yayınlanmış oldu. İlginç bir detay olduğuna şüphe yok, peki yeni versiyonda neler öne çıkıyor? iOS 9.3.4 nasıl indirilir, desteklenen Apple mobil cihazları hangileri? İşte yanıtlar…
Güncellemenin odak noktasında iPhone ve iPad için güvenlik alanında. Ciddi bir güvenlik güncelleştirmesini içerdiği kaydedilen iOS 9.3.4’te ayrıca bazı küçük hata düzeltmeleri ve stabilite öncelikli bir dizi özellik de mevcut. En nihayetinde ise söz konusu versiyonun oldukça düşük kapsamlı bir yapıya sahip olduğu görülüyor.
iOS 10 öncesinde artık son iOS 9.x.x versiyonları geliyor ve yazılımların da yenilikler içermekten öte, stabilite ve hata düzeltmeleri öncelikli oldukları anlaşılıyor. Peki ilgili iOS sürümü hangi cihazlara, nasıl indirilir?
iOS 9.3.4 güncellemesini alabilen modeller
Apple iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5. nesil.
Nasıl yüklenir?
Güncellemeyi, yukarıda belirtilen cihaz modellerinden birine sahip olan kullanıcılar; Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek, belirtilen yönergeleri uygulayıp indirebilir ya da iTunes üzerinden gerekli işlemi gerçekleştirebilirler.
Öte yandan iOS 10 için de geri sayım devam ediyor. Eylül ayında yayınlanması beklenen güncellemeyle ilgili detaylar merakla bekleniyor. 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:19
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕