Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
iPhone 7 Depolama Seçenekleri Belli Oldu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
890 Görüntüleme
murat3547
(@murat3547)
Gönderiler: 139
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Tanıtıma sayılı günler kala iPhone 7 modellerinde depolama birimleri netlik kazandı. Apple, iPhone 7 serisiyle birlikte 16 GB modele elveda diyecek mi? İşte iPhone 7 depolama seçenekleri!

Bir süredir seri üretimde olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus yaklaşık iki hafta sonra resmi olarak tanıtılacak. Tasarım özellikleri büyük ölçüde belli olan telefonların donanım detayları ise tanıtım tarihi yaklaştıkça netleşiyor.
Son sızıntılar iPhone 7’de kullanılacak depolama birimlerine ilişkin. Uzun zamandır iPhone modellerini standart 16 GB’tan başlatan Apple, bu noktada kullanıcılar tarafından fazlasıyla eleştiriliyor.

Hafıza kart desteğinin de olmadığı göz önüne alındığında amiral gemi bir telefonda 16 GB alanın yetersiz olduğu bir gerçek. Üstelik son nesil iPhone’larda 4K video kayıt desteği de yer alıyor. 
iPhone 7 32 GB depolama ile geliyor

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle birlikte 16 GB depolama alanı rafa kalkacak. Apple her iki telefonun standart modellerinde depolama alanını32 GB’a çıkaracak.

Günümüz kullanım senaryolarında 32 GB’ın bile yetersiz kaldığı söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak standart modellerde depolama alanının iki katına çıkarılması Apple adına önemli bir gelişme olarak duyurulacaktır. 

iPhone 7'de 256 GB seçeneği olacak

iPhone 7 modellerinde diğer hafıza seçenekleri 128 GB ve 256 GB olacak. 128 GB depolama birimini iki nesildir kullanan Apple, 256 GB'lık depolama birimini ilk kez iPhone 7 serisinde yer verecek. 64 GB bellek seçeneği ise iPhone 7’de olmayacak.
Yeni nesil iPhone’larda Toshiba üretimi NAND bellek çözümlerini göreceğiz. Apple’ın bir diğer bellek tedarikçisinin SanDisk olacağı gelen haberler arasında.

 
Gönderildi : 28 Ağustos 2016 00:33
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕