Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
iPhone 7 satın alırken bunu da sepete eklemeniz gerekebilir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,004 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Apple, önümüzdeki Eylül ayında merakla beklenen akıllı telefon modellerini duyuracak. Teknoloji şirketinin iPhone 7 hattının teknoloji detaylarında iddialı yenilikler sunması bekleniyor. Ayrıca cihazın tasarımı konusunda da iPhone 6’dan yoğun izlerle birlikte bazı yenilikler söz konusu olacak gibi görünüyor. En azından şimdiye kadar ortaya çıkan detaylar bu yönde. Yeni bilgi ise iPhone 7’deki ses deneyimi ile ilgili…
Yeni bir video yayınlandı ve öne çıkan detay Apple’ın iPhone 7’de Lightning girişi üzerinden kulaklık girişi sunacağına işaret ediyor. 2015 sonuna doğru iyice yükselen bu iddiayı özetlemek gerekirse; iPhone 7’de tek bir giriş noktasının olacağı, bunun da hem şarj ve veri transferi konusunda hem de kulaklık girişi özelliği ile birlikte çokyönlülük sunacağı şeklinde. Videoda bu yeni özelliğin cihazla beraber sunulması halinde günümüz 3,5mm girişli kulaklıklarının iPhone 7’ye takılmasını sağlayacak bir dönüştürücü görünüyor.
Apple’ın haberin devamındaki videoda detayları görülen dönüştürücüyü iPhone 7 kutu içeriğinde sunması ise beklenmiyor, büyük olasılıkla bu aksesuarın ayrıca satın alınması gerekecek. Beklenen fiyatının da 100 TL civarında olacağını belirtelim.
Apple markalı son dönem teknoloji ürünlerinde bu tür dönüştürücüler neredeyse olmazsa olmaz halini aldı. En son MacBook modelleri de Lightning portu ile geliyor. Bu bilgisayarlara USB portuna sahip bir aygıtın takılabilmesi için ayrıca dönüştürücü kullanılması gerekiyor.
Tanıtımına kısa bir süre kala iPhone 7’ye dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:25
Paylaş: