Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Kahve hazırlayan çalar saat ile tanışın

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,033 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Mobil cihazlar, iletişim ve diğer özellikleri ile birlikte günümüzün olmazsa olmaz ‘alarm saatleri’ aynı zamanda. Yatmadan önce alarmı kurup telefonunu başucuna bırakan milyonlarca kişi var. Ancak ‘klasikler ölmez’ diyenlerdenseniz ilginizi çekecek bir aygıtla tanışmaya hazır olun…
Bir Kickstarter projesi olan ve toplanacak e-bağışlarla finanse olup seri üretime geçmeyi hedefleyen aygıtın adı Barisieur. Aslında bir alarmlı saat, bununla birlikte su ve kahve haznesi buluyor, böylelikle istediğiniz saatte size kahve yapıyor.
Özetle saatinizi kurup, kahve yapılmasını istediğiniz saati de ayarlayıp Barisieur’ün size otomatik şekilde kahve yapmasını sağlayabiliyorsunuz. Paslanmaz çelik alt kısmında su, haznesinde damıtma işlemi ve sonrasında içeceğiniz hazır. Şeker ve süt konulan bölümler de var. Üstelik sadece kahve değil, çay da yapabiliyor. Alarmlı saat sayesinde uyanan ve uyanır uyanmaz kahvem hazır olsun diyenler için ilginç bir kolaylık faktörü olacağı kesin.
Fiyatı da belli oldu
Gelelim fonlanma durumuna. Öncelikle ilgili ürüne ilgi büyük ve seri üretime geçmesi için gereken koşullar sağlanıyor. Geliştiricileri, elde ettikleri gelirle, istedikleri üretim ve tedarik yapısını oluşturup ürün satışlarına başlayacakları günü iple çekiyorlar. Fiyatı da belli oldu, çok yüksek bir fiyat etiketine sahip olmadığını belirtmek gerekiyor; basit bir kur dönüştürme üzerinden hesaplandığında İngiltere için 870 TL gibi bir fiyata sahip olacak. 

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:10
Paylaş: