Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Kanserden korunmak mümkün mü?

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Her hafta alanında uzman kişileri ağırlayarak hayatlara dokunan Akasya Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu, İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar olacak. En yaygın kanser çeşitleri, kanserden korunmak için nasıl yaşamamız gerektiği ve kanser yakınlarının hayatlarını nasıl düzenlemesi gerektiğine dair bilgiler paylaşacak olan olan Dr. Dizdar, saat 15:00 itibarıyla merak edilen tüm soruları cevaplayacak.
[align=justify] 

[align=justify]İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar, 18 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’da Akasya Sohbetleri’ne konuk oluyor.

[align=justify]Günümüzün en yaygın hastalığı haline gelmesi sebebiyle, korkulan hastalıkların başında yer alan kanser hakkında bilgiler verecek olan ünlü onkolog, aynı zamanda bu hastalıktan korunma yolları için neler yapılması gerektiğine de değinecek. Dr.Dizdar söyleşisinde kanserden korunmanın yollarını en ince detayına kadar anlatacak.

[align=justify] 

Yavuz Dizdar Hakkında :

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Dizdar, 1989-1992 yıllarında İstanbul Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda ilaç bilimi üzerine, 1992-1996 yıllarında Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda kanser üzerine uzmanlık eğitimini tamamladı. Bu eğitimlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde kanser biyolojisi ve immünolojisi doktorası unvanını aldı. Halen aynı enstitüde radyasyon onkolojisi uzmanı olarak çalışıyor
[align=justify] 

[align=justify] 

[align=justify] 


Akasya’ya ulaşım çok rahat
İstanbul Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden ve konumu itibarıyla  İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Acıbadem'in kalbinde yer alan Akasya, sahip olduğu yüksek standartları ulaşım kolaylığıyla birleştiriyor.
 Ana yollara, metro hattına ve köprülere doğrudan erişimi olan Akasya'ya;
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden 4 km yaklaşık 5 dk
Kozyatağı'ndan 4 km yaklaşık 5 dk
Suadiye'den 10 Km yaklaşık 7 dk
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden 15 km yaklaşık 10 dk'da ulaşmak mümkün.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 18 Ekim 2017 12:27
Paylaş: