Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
YouTube Kanalınız mı var? O zaman buraya tıklayarak ücretsiz olarak kanalınızı tanıtın!

Media Markt tekno-blog sitesi “Mediatrend” Altın Örümcek Ödülleri’nde 3. oldu  

  RSS
#Bilal
(@bilal)
Saygın ÜyeAvrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın alanında uzman ve sektörün tanınmış teknoloji yazarları tarafından hazırlanan, içinde en güncel haberlerin ve yeni ürün içeriklerinin yer aldığı teknoloji blogu Mediatrend, Altın Örümcek Ödülü kurumsal blog kategorisinde üçüncü seçildi.
Bu yıl 14.sü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri sahiplerini buldu.
Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel olarak geçtiğimiz Aralık ayında hayata geçirdiği tekno-blog sitesi Mediatrend ( http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/ ) Altın Örümcek Ödülleri kurumsal blog kategorisinde jüri değerlendirmesi kapsamında onlarca blog arasından üçüncü seçildi.

Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 7’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış, sıkılmadan vakit geçirilebilecek bu site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Özel günlerde alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.

Alıntı
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:06
Paylaş:
Başa dön