Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Messenger ve Snapchat’i geride bırakan uygulama!

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,060 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Sosyal medya platformları üzerinden geliştirilmiş kısa videolar yayınlanabilmesi odaklı Musical.ly adlı uygulamanın ardından haziran ayının ortasında App Store’da yayınlanan yeni uygulama Live.ly büyük ilgi görüyor. ABD App Store’da en çok indirilen uygulama olduğu açıklanan Live.ly, kısa süre içinde bir fenomene dönüşmüş durumda.
Messenger, Instagram ve Snapchat gibi haftalardır ABD App Store’un zirvesindeki yerlerini kaptırmayan uygulamaları geride bırakan bu yeni uygulamanın henüz Android versiyonunun çıkışını gerçekleştirmediğini de belirtelim. Peki geleceğin fenomen uygulama adaylarından Live.ly nedir, nasıl kullanılır?
Mobil cihaz üzerinden canlı yayın gerçekleştirmeye yarıyor. Etiketleri ile dikkat çeken yazılım, Periscope’un daha renkli ve eğlenceli bir deneyim sunan varyasyonu olarak düşünülebilir.

Çin merkezli uygulama Live.ly’ın ilk hafta performansının ardından değeri de tavan yapmış durumda. Daha önce yarım milyar dolar değerleme üzerinden yatırım alacağı küresel düzeydeki teknoloji basınına yansıyan uygulamanın söz konusu alanda yatırımcılarının yüzünü güldüreceği de altı çizilen detaylar arasında.
Musical.ly adlı uygulama da geçtiğimiz yıl ABD’de büyük sükse yaratmış, en fazla indirilen mobil uygulamalar arasında yer almıştı. 100 milyonu aşkın kez indirildiği belirtilmişti.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 18:16
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕