Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Microsoft, Edge Tarayıcısını Kullananlara Para Ödeyecek!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeni
1,011 Görüntüleme
murat3547
(@murat3547)
Gönderiler: 139
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Microsoft'un Windows 10 ile birlikte kullanıma sunduğu Edge projesinde işler yolunda gitmiyor. Dev teknoloji şirketi yeni aldığı kararla birlikte kullanıcılarına Edge tarayıcısını teşvik için para ödeyecek.

Internet Explorer'ın Microsoft kariyerinde bıraktığı olumsuz izler bir türlü silinmedi. Şirket Internet Explorer ismini sonlandırıp yeni tarayıcısı Edge'i çıkarmasına rağmen kullanıcılar hala Google Chrome, Firefox ve Opera gibi diğer popüler tarayıcıları tercih ediyorlar.
Microsoft'un Windows 10 ile birlikte kullanıcılarına birçok yenilik sunan gelişmiş tarayıcısı tüm Windows kullanıcılarının sadece yüzde 25'i tarafından varsayılan olarak kullanılıyor. Çok iyi bir kullanım oranına ulaşamayan Edge, Microsoft'un yeni girişimiyle tekrar canlanabilir.

| Microsoft bedava para dağıtacak!

Microsoft, Windows işletim sisteminde Edge'i kullananlar için belirli miktarda para ödemesi yapacak. Yalnız Microsoft'un bu konuda bazı kuralları mevcut. Edge tarayıcısında para kazanmak için Bing'ivarsayılan arama motoru yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise başka tarayıcıya geçmeden Microsoft Edge'i kullanmanız lazım. Henüz sadece Amerika'da aktif olan bu girişim zamanla diğer ülkelere de ulaşacak.
| Kazanılan paralara ne olacak?


Microsoft Edge kullanarak kazandığınız paralar puana dönüştürülecek. Puanlarınızı ise Amazon ve Skype gibi çeşitli internet mağazalarında harcayabilirsiniz. Yani bu işte elinize geçebilecek herhangi bir canlı para akışı olmayacak.

 
Gönderildi : 24 Ağustos 2016 21:44
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
 

Biraz eksiklikler var giderilse kullanırım fena değil

 
Gönderildi : 24 Ağustos 2016 23:21
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕