Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Microsoft, Edge Tarayıcısını Kullananlara Para Ödeyecek!

murat3547
(@murat3547)
Paylaşımcı Üye

Microsoft'un Windows 10 ile birlikte kullanıma sunduğu Edge projesinde işler yolunda gitmiyor. Dev teknoloji şirketi yeni aldığı kararla birlikte kullanıcılarına Edge tarayıcısını teşvik için para ödeyecek.

Internet Explorer'ın Microsoft kariyerinde bıraktığı olumsuz izler bir türlü silinmedi. Şirket Internet Explorer ismini sonlandırıp yeni tarayıcısı Edge'i çıkarmasına rağmen kullanıcılar hala Google Chrome, Firefox ve Opera gibi diğer popüler tarayıcıları tercih ediyorlar.
Microsoft'un Windows 10 ile birlikte kullanıcılarına birçok yenilik sunan gelişmiş tarayıcısı tüm Windows kullanıcılarının sadece yüzde 25'i tarafından varsayılan olarak kullanılıyor. Çok iyi bir kullanım oranına ulaşamayan Edge, Microsoft'un yeni girişimiyle tekrar canlanabilir.

| Microsoft bedava para dağıtacak!

Microsoft, Windows işletim sisteminde Edge'i kullananlar için belirli miktarda para ödemesi yapacak. Yalnız Microsoft'un bu konuda bazı kuralları mevcut. Edge tarayıcısında para kazanmak için Bing'ivarsayılan arama motoru yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise başka tarayıcıya geçmeden Microsoft Edge'i kullanmanız lazım. Henüz sadece Amerika'da aktif olan bu girişim zamanla diğer ülkelere de ulaşacak.
| Kazanılan paralara ne olacak?


Microsoft Edge kullanarak kazandığınız paralar puana dönüştürülecek. Puanlarınızı ise Amazon ve Skype gibi çeşitli internet mağazalarında harcayabilirsiniz. Yani bu işte elinize geçebilecek herhangi bir canlı para akışı olmayacak.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 24 Ağustos 2016 21:44
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

Biraz eksiklikler var giderilse kullanırım fena değil

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Ağustos 2016 23:21
Paylaş: