Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Mirror’s Edge Catalyst inceleme puanları

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
965 Görüntüleme
#Bilal
(@bilal)
Reputable Member
Konuyu başlatan
 Uzun yıllardır oyun fuarlarının, oyuna dair sayısız organizasyonun, panellerin, Twitch videolarının, ikonların konuşmala konularının ve en genel itibarıyla da gamer’ların öne çıkan konularından biri de Mirror’s Edge Catalyst adlı oyun oldu. Electronic Arts tarafından nihayet yayınlanan yapım, kendi türü adına yılın en değerli video oyunları arasında gösteriliyor. Peki kısa süre önce çıkışını gerçekleştiren Mirror’s Edge Catalyst için gelen ilk inceleme puanları nasıl? Oyun beklentileri ne ölçüde karşıladı, hayal kırıklığı yarattı mı?
2008’de ilk kez yayınlanan Mirror’s Edge’in 2016’daki Catalyst adlı en modern yapımında aksiyon ve eğlence son derece yüksek. Ancak ilk inceleme puanlarına bakıldığında ortak bir kanının olmadığı, yapımın yüksek puanlar aldğı gibi 10 üzerinden 6 gibi puanlar da almış olduğu görülüyor; öte yandan tam puan verenler de var, en nihayetinde ise oyunun ‘muhteşem’ olmadığı yönünde göstergelerin söz konusu olduğu bir gerçek. Hatta ortalama bir oyun değerlendirmesi de son derece yüksek…
FPS türündeki yapımın küresel teknoloji medyasında öne çıkan bazı platformlarca verilmiş ilk inceleme puanları aşağıda yer alıyor.
IGN – 10/6.8
PC Gamer – 78%
BGR – 4.5/ 5
NDTV – 10/7
Game Informer – 6.5
International Business Times – 3.5/ 5
Destructoid – 8.5
Push Square – 8
Polygon – 8
Gamesradar+ – 3/ 5
The Guardian – 3/ 5
GameSpot – 7
Attack of the Fanboy – 3/ 5
Harcore Gamer – 3.5/ 5
Cheat Code Central – 4/ 5
Examiner – 5/5
Meristation – 7.5
Metro – 6
Venture Beat – 80%

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 14:01
Paylaş: