Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
NASA'nın Canlı Yayını Sırasında UFO Paniği Yaşandı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,149 Görüntüleme
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
Konuyu başlatan
 

NASA'nın Canlı Yayını Sırasında UFO Paniği!


ABD Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (NASA) Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan yaptığı YouTube canlı yayını sırasında enteresan bir olay yaşandı. Yayın sırasında ekranda hızlı hareket eden bir obje belirdi ve NASA canlı yayını kesti. Beklendiği üzere yaşanan bu durum komplo teorisyenlerini harekete geçirdi. Onlara göre bu cisim UFO'nun bir kanıtı ve NASA olayın üzerini örtmeye çalışıyor. 
YouTube'da kanalı bulunan ColdPyro tarafından yüklenen ve Uluslararası Uzay İstasyonu'nun kanalından alınan görüntülerde, Dünya'nın bulunduğu ufkun hemen üzerinde karanlıktan beyaz bir objenin hızla geçtiği görülüyor. Bu geçişin ardından yayın donuyor ve ekranda teknik sorunlardan ötürü "lütfen bekleyin" temalı bir açıklama çıkıyor. Birçok izleyici bu objeyi fark etmemiş olsa da, UFO avcıları bunun gizemli bir bir uzay aracına ait olduğunu iddia ediyor. 

[video=youtube]

YouTuber ColdPyro görüntüler için, "Bu video resmi Uluslararası Uzay İstasyonu'nun kanalında bulundu. Bir UFO'nun yayın çerçevesine girdiğini, ardından yayının hemen kesildiğini görüyoruz."dedi. Söz konusu nesne ancak çok dikkat edildiğinde görülebiliyor ve hemen sonrasında ekran griye dönüyor. 

 
Gönderildi : 23 Kasım 2016 03:44
Paylaş: