Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Nef, Özlem Avcıoğlu ev sahipliğinde Luxury Living konseptini tanıttı /

uglygirl
(@uglygirl)
Güvenilir Üye

Nef, seyahat danışmanı Özlem Avcıoğlu’nun ev sahipliğindeki özel bir davet ile Luxury Living projelerinin tanıtımını Nef Bebeköy’de gerçekleştirdi. İş ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı özel davet için Nef Bebeköy’de yer alan “Tavşan Ahırı”nın da kapıları ilk kez açıldı.
 
[align=justify]Travelmodus’un kurucusu, seyahat danışmanı ve modern zamanlar seyyahı Özlem Avcıoğlu ev sahipliğinde, 13 Aralık Çarşamba akşamı düzenlenen özel davette, Nef’in Luxury Living konseptindeki projelerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Özlem Avcıoğlu tarafından, denizi ve doğası ile dört mevsim yaşayan Ege’nin incisi Bodrum’un keşfedilmeyi bekleyen yönlerinin anlatıldığı davette, Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur da Nef’in İstanbul, Bodrum ve yurtdışında hayata geçirilecek Luxury Living konseptli projeleri ile ilgili davetlilere bilgi verdi.

[align=justify] 

[align=justify]Sanayi 313'ün kurucusu Enis Karavil’in iç mimarlığını üstlendiği Nef Bebeköy “Tavşan Ahırı”nda gerçekleştirilen özel davete, Emine-Erden Timur başta olmak üzere Sedef Karamehmet, Gökhan Avcıoğlu, Suzan-Turgut Toplusoy, Burcu Hanif, Elif Mısırlı, Berrin Okçu, Etel Baler, Meltem Kazaz, İdil Atakol, Aslı-Kaan Ferhatoğlu, Beste-Mustafa Yurttaş, Emine Gülçelik ve Filiz Bulutçu gibi iş ve cemiyet hayatından seçkin isimler katıldı.

[align=justify] 

[align=justify]60 dönüm arazide, Bebek sırtlarında eşsiz bir boğaz manzarasına sahip ve 146 yıllık bir geçmişe ev sahipliği yapan eski Fransız Yetimhanesi olan Nef Bebeköy “Tavşan Ahırı”, bu özel davetle ilk kez kapılarını açtı.  

[align=justify] 

[align=justify]Rezzan Benardete’nin konsept tasarımını yarattığı ve Morini’nin catering’ini üstlendiği “Bodrum Kışı” temasıyla düzenlenen gecede Özlem Avcıoğlu, denizi, tarihi, doğal güzellikleri ve kendine özgü mimarisi ile dünya turizm başkentlerinden biri olmaya aday Bodrum’un gelecekteki potansiyeline ilişkin bilgileri paylaştı. Avcıoğlu’nun ardından sözü alan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve Nef Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik ise Nef’in Luxury Living projeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

[align=justify] 

[align=justify] 

[align=justify]Nef Hakkında

[align=justify]Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı. Türkiye’de ve dünyada 6 ülkedeki büyük metropollerde sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli anketler ve araştırmalar yapan Nef, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası  haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden  tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 4’ü ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı  gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmakta ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır.

 

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 18 Aralık 2017 13:05
Paylaş: