Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Nokia 2 İlk Kez Canlı Görüntülendi

!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Site Kurucusu Admin

Nokia 2 İlk Kez Canlı Görüntülendi

Nokia'nın ucuz akıllı telefonu Nokia 2, ilk kez canlı olarak görüntülendi.

Sözde bu yıl HMD tarafından piyasaya sunulacak en ucuz akıllı telefon olan Nokia 2, muhtemelen bu ayın sonunda Fin firmasının amiral gemisi olan Nokia 8 ile birlikte açıklanacak. 

Nokia 2'nin birkaç eskizi, geçen hafta internete sızdırılmış ve bir prototip üniteyi gösteriyordu. Bugün telefon, ön ve arka taraflarını gösteren birkaç resimle birlikte FCC'de (Federal Communications Commissions) tespit edildi. 

 

HMD'nin TA-1029 model numarasını Nokia 2'ye tayin ettiği görülüyor. Bunun dışında, Bluetooth 4.1 bağlantısına sahip olması haricinde telefonun özellikleri ile ilgili herhangi bir ayrıntı yok.

Ancak söylentiler, Nokia 2'nin HD (720p) çözünürlükte 4.7 veya 5.0 inç ekran ve düşük kaliteli Qualcomm Snapdragon 212 işlemciyle  geleceğini öne sürüyor. 


HMD Global'in Nokia 8'i 16 Ağustos'ta tanıtması bekleniyor ancak, diğer cihazlarında bu tanıtımda duyurulabilir ve Nokia 2de bunlardan biri olabilir. Umarız, HMD'nin yaklaşmakta olan Android akıllı telefonları duyurulmadan önce daha fazla bilgi edineceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 7 Ağustos 2017 05:13
Paylaş: