Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Oyun severlere özel yeni bilgisayar portföyü: OMEN by HP

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,112 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

HP’nin yeni bilgisayar serisinde iddialı tasarım, sanal gerçeklik uyumluluğu ve yüksek segmentli grafikler oyun severleri bekliyor.
HP oyun severler için tasarlanan yeni OMEN by HP bilgisayar portföyünü duyurdu. OMEN by HP, sunacağı güç ve performansla oyun bilgisayarları alanında iddialı. Portföyün içerisinde oyun severlerin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik, farklı fiyatlarda seçenekler yer alacak. Yeni ürün portföyü oyun severlerin, ihtiyaç duydukları deneyimi sunacak modellere sahip ve bunlar hem masaüstü hem dizüstü bilgisayar alternatiflerini kapsayacak.
15.6 ve 17.3 inç diyagonal OMEN dizüstü bilgisayarlar Full HD ve 4K IPS ekran seçenekleriyle oyun deneyimi sunuyorlar. Bang & Olufsen ve HP Audio Boost teknolojisinin çift hoparlörde uzmanlıkla sağladığı derinlik sayesinde ses efektlerinin de canlı ve net bir şekilde deneyimleneceği kaydediliyor. 3D deneyimler ve el/kol hareketleriyle kontrol uygulamalarına yönelik Wide Vision HD Kamera ya da opsiyonel Intel RealSenseTM Kamera diğer özellikler arasında.
OMEN Masaüstü Bilgisayar ise modern tasarımı, sıvı tabanlı soğutmalı Intel Core işlemcileri3, NVIDIA GeForce GTX ve AMD Radeon ekran kartlarıyla performans alanında yüksek verim vaat ediyor. Ayrıca HTC Vive’ı çalıştırmaya yönelik VR sertifikaları da bulunuyor. OMEN masaüstü, kendine özgü dikey tasarımında OMEN logosu, parlatılmış metal şasi ve kullanıcının kendi kişisel tercihlerine göre performans seviyelerine göre tepki veren HP LED aydınlatma gibi öğeler yer alıyor.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 17:29
Paylaş: