Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
PayPal Türkiye'ye Geri Dönüyor!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Beğeni
1,097 Görüntüleme
murat3547
(@murat3547)
Gönderiler: 139
Saygın Üye
Konuyu başlatan
 

Geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye faaliyetlerini durduran PayPal, geri dönmek için kolları sıvadı. PayPal çok yakında tekrar Türkiye'de kullanılabilir olacak!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yani BDDK tarafından lisans başvurusu iptal edilen ve ülkemizden çekilen PayPal geri dönüyor!

Ülkemizdeki yasal düzenleme sebebiyle sunucularını Türkiye'ye getirmesi gereken ancak bunu yapmadığı için 6 Haziran 2016'da Türkiye faaliyetlerini durduran PayPal, gelen bilgilere göre ülkemizde tekrar hizmete girmek için kolları sıvadı.
PayPal, BDDK ile görüştü
Gelen bilgilere göre geçtiğimiz hafta BBDK ile bir araya gelen şirket, önümüzdeki yılın sonuna kadar sunucularını Türkiye'ye taşımayı planlıyor.
Böylece Türkiye'de tekrar hizmet vermesinin önünde bir engel kalmayacakPayPal, önümüzdeki yıl itibarıyla tekrar lisans alabilecek ve Türkiye'de eskiden olduğu gibi tam teşekküllü bir şekilde kullanılabilecek.


Yine de konuyla ilgili henüz resmi bir açıklamanın olmadığını ve PayPal Türkiye'nin tam olarak ne zaman ülkemizde tekrar aktif olacağının bilinmediğini belirtelim.

 
Gönderildi : 24 Ağustos 2016 22:28
!! KroNoS !!
(@kronos_791)
Gönderiler: 1197
Ünlü Üye Admin
 

Harbimi çok sevindim. Paypal bize lazım. Teşekkürler 🙂

 
Gönderildi : 24 Ağustos 2016 23:19
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕