Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Project Sonic 2017 duyuruldu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
792 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 90’lar ve 2000’lerin başındaki fenomen oyunlardan Sonic, 25. Yılı şerefine yayınlanacak yeni bir versiyon olarak geliyor. Project Sonic 2017 adıyla gelecek yapım, SEGA tarafından Nintendo NX, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilecek. Oyunla ilgili bazı bilgiler ve tanıtım videosu da paylaşıldı. Beklentileri yüksek tutmak gerekli mi?
Aktarılan bilgilere ve videoya göre 25. Yıla özel Sonic oyunu, sanal ya da artırılmış gerçeklik gibi teknolojilerin kullanıldığı bir yapı sunmayacak. Klasik bir platform oyunu ile oyun meraklılarına geçmişin keyifli aksiyonlarının yeniden hatırlatılması gündemde gibi. Elbette daha iyi grafiklerin söz konusu oyunda öne çıkacağını da belirtelim.
“Klasik ama daha iyi grafiklere sahip bir Sonic deneyimi…”
Klasik Sonic oyunlarındaki mantığın korunacağı yeni yapım ses getirir mi bilinmez ama son dönemin trend yapımı Pokemon GO’nun, oyunun çıkışı yönündeki kararda etkili olmuş olabileceği konuşuluyor.
Pokemon GO etkisi var mı?
Bir döneme damga vuran Pokemon’un mobil platform oyunu ile yakaladığı başarı, Sonic Team (geliştiricisi) ve SEGA’ya da ilham vermiş olabilir. Sonic de kendi alanında en tanınmış video oyunları arasında yer alıyordu.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 17:32
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕