Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Rio Olimpiyatları’na özel Samsung Galaxy S7 edge

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,158 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Samsung, özel organizasyonlar ve film, oyun gibi eğlence odakları ile ilgili olarak sıklıkla cihaz varyasyonları sunması ile tanınıyor. Sıradaki büyük organizasyonlardan biri ise ağustos ayında başlayacak 2016 Rio Olimpiyat Oyunları. Teknoloji şirketinin popüler akıllı telefonu Galaxy S7 edge için Brezilya’da düzenlenecek Olimpiyat Oyunları’na ithafen özel bir varyasyon sunacağı belirtildi.
Galaxy S7 edge Olympic Edition adıyla gelecek Android işletim sistemine sahip cihaz, yazılım tarafında oyunlara özel temalar içerirken tasarımında ise arka kısmındaki Olimpiyat logosu ile kamera kısmındaki açık mavi renk dikkat çekiyor. Ön yüzündeki renk değişikliği de yine diğer ayrıntılar arasında. Özel modelin, boyut ve ağırlık olarak ise Galaxy S7 edge’den bir farkı bulunmuyor. Akıllı telefonun sınırlı sayıda üretileceği belirtilirken fiyatı da tahmin edileceği üzere orijinal Galaxy S7 edge’den daha yüksek olacak.
Samsung, daha önce 2016 Kış Olimpiyatları için Galaxy Note 3’ün özel bir versiyonunu satışa sunmuştu. Ayrıca 2012 Londra Olimpiyatları’nın sponsorları arasında yer almıştı. Kısa süre önce ise Galaxy S7 edge’in Batman oyunu temalı Galaxy S7 edge Injustice Edition adlı varyasyonu da sınırlı sayıda satışa çıkmıştı.

 
Gönderildi : 23 Ağustos 2016 16:23
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕