Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Samsung 4.2 inç ekranlı ve kapaklı bir telefon tanıtabilir

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,041 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi Samsung’un bir sonraki yüksek segmentli, kapaklı akıllı telefon modeli gelen bilgilere göre kısa süre içinde tanıtılabilir. SM-W2016 model koduna sahip cihaz, 2015 sonunda satışa sunulmuştu, Samsung SM-W2017 kodlu gerek tasarım, gerekse donanım anlamında güncellenmiş versiyonun da Hindistan’da satışa sunulmasının an meselesi olduğu kaydedildi.
Ülkedeki gümrük kayıtlarının tutulduğu web sitesinde açığa çıkan bilgilerde söz konusu modelde ekranın 4.2 inç olduğu görülüyor. Önceki seride sunulan ekran 3.9 inç ekrana sahipti. 0.3 inçlik ekran büyütülmesinin dışında güncel işlemci ve donanım yapı taşları da Samsung SM-W2017 ile birlikte sunulacak.
SM-W2016, yaklaşık olarak Samsung Galaxy S6 donanımıyla gelmişti. Sonraki modelin de Galaxy S7 teknik özelliklerinden izler barındırması şaşırtıcı olmayacak. Cihaz, henüz resmileşmemekle beraber Samsung tarafından geliştirilen Exynos 8890 yonga seti, 12 MP arka ve 5 MP ön kamera özellikleri ile gelecek gibi görünüyor. Peki fiyatı ne olacak? İlk işaretler 1000 doların üzerinde, son derece iddialı bir fiyatla geleceği yönünde.
Samsung, özellikle Asya pazarına yönelik olarak az sayıda da olsa kapaklı akıllı telefon modelleri duyuruyor. Satışa sunulan modellerin küresel şekilde satışa sunulmaması ise öne çıkan detay durumunda. Belli pazarların önceliklendiği kapaklı Samsung modelleri açısından üst segmente yönelik SM-W2017 adımı ise dikkat çekici.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 18:01
Paylaş: