Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Samsung Galaxy J2 Pro tanıtıldı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
835 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Smart Glow destekli yeni akıllı telefon Galaxy J2 Pro…
Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi Samsung, yeni modeli Galaxy J2 Pro’yu lanse etti. Samsung’un giriş seviyesi telefonlarından biri olan Galaxy J2 Pro, arka kamerasının etrafında bulunan bir çerçeve yardımıyla bildirimleri kullanıcılara farklı renklerde sunacak. Bu cihaza ilişkin ilk bilgiler, bundan birkaç ay önce kamuoyuna yansımıştı.
Smart Glow teknolojisi, piyasadaki diğer LED’lerle aynı işlevi gerçekleştiren; bir sosyal medya uyarısı, e-posta iletisi, çağrı aldığınızda ya da düşük pil ve pilin şarj edilmesi esnasında değişik renk kombinasyonları ile sizi uyaracak bir özellik sunmakta. Tüm bunlara ek olarak, yaydığı ışık ile loş ortamlarda selfie çekimini de kolaylaştıracak. Oldukça inovatif ama temelde son derece zekice ve basitçe düşünülmüş bir özellik olarak yorumlanıyor. Cihazın diğer teknik detayları ise iddialı bir giriş seviye modele işaret ediyor…
8 MP kameraya sahip
1,5 GHz’lik dört çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM ile güçlendirilmiş telefonda, 720p çözünürlüklü 5 inç Super AMOLED ekran bulunuyor. Galaxy J2 Pro, 8 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel destekli ön kameraya sahip olmasının yanında, çift SIM kart kullanım imkanı da veriyor.
2.600 mAh kapasiteli pili ve siyah, altın, gümüş renk seçenekleriyle Hindistan’da yaklaşık 150 dolardan satışa sunulmuş durumda. Uluslararası piyasalara dair konumlandırılmasının da kısa süre içinde netlik kazanması bekleniyor.

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 17:22
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕