Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Samsung Gear Fit2 Türkiye’de satışa sunuluyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,202 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 Samsung Electronics, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken en yeni akıllı bilekliği Gear Fit2’yi, Türkiye’de pazarına sunuyor. Tüketicilerin sağlıklı yaşam ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandığı belirtilen cihaz, S Health uygulaması ile de uyumlu çalışıyor.
Gear Fit2’de bulunan dahili GPS ve kalp atış monitörü (HRM) bir yandan spor sürecinin doğru ve sağlıklı bir şekilde izlenmesini ve ölçülmesini sağlarken, diğer yandan kullanıcının egzersizleri hakkında anlık geri bildirimler sunuyor. Birbirinden farklı fitness düzeylerinde kullanılmak üzere optimize edilen cihaz, hem uzun bir koşu maratonuna hazırlanan hem de yalnızca kendi semtinde günlük yürüyüşüne çıkan tüm kullanıcılara hitap ediyor.
Rahat bir günlük kullanım için ergonomik, şık ve ince tasarım ile kullanıcıların beğenisini kazanan Gear Fit2, Fitness sürecini kolayca takip edebilmek, mesaj bildirimlerini kontrol etmek veya yanıtlamak için yüksek çözünürlüğe sahip kavisli Süper AMOLED renkli dokunmatik ekrana sahip. Fitness verilerinin S Health ve diğer seçkin fitness uygulamaları arasında kolayca aktarılmasına olanak tanıyan Gear Fit2, kullanıcıların birbiriyle yarışması için ‘Step Challenges’ özelliği sunuyor. Tek başına müzik çalar olarak kullanılabilmesi sayesinde kullanıcılar, ekstra bir mobil cihaz olmadan da egzersiz için gereken motivasyonu da elde ediyor. Cihaz, 599 lira tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile Türkiye’de satışta.
Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz… 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 15:51
Paylaş: