Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Segway, Gelişmiş Özelliklere Sahip E-Scooter'larını Piyasaya Sunmaya Hazırlanıyor

-Aliz-
(@aliz)
Üye Moderator

Segway, Gelişmiş Özelliklere Sahip E-Scooter'larını Piyasaya Sunmaya Hazırlanıyor

Elektrikli kişisel ulaşım çözümleri sağlayan firmalar arasında dünyanın önde gelen firmalarından birisi olan Segway, 1-6 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenecek olan tüketici elektroniği fuarı IFA 2017'de sergileyeceği iki yeni scooter'ı hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

ES1 ve ES2 olarak adlandırılan iki farklı model halinde kullanıcılara sunulacak olan bu KickScooter'ların özellikleri ise şu şekilde:

ES1- 20km/saat azami sürat, 25km'lik yaklaşık menzil, LED dijital ekran, kilitlenmeyen fren sistemi, hız sabitleyici

ES2- 25km/saat azami sürat, 25km'lik yaklaşık menzil, konforlu arka amortisör, kişiselleştirilebilir çevre ve arka aydınlatması

Ayrıca isteyen kullanıcılar her iki e-scooter'da da ikinci opsiyonel bir pili alabiliyorlar. Bu ek pil sayesinde menzil 45km'ye, azami sürat de 30km/saate yükseliyor.

Segway Europe B.V. Başkanı Dennis Hardholt, “Her bir KickScooter hem akıllı telefon uygulanmasından faydalanmakta hem de hedef pazarlardaki günümüzün bilinçli tüketicilerinin beklentileri doğrultusunda sürüş tercihlerini destekleyen kullanışlı özellikler sunmaktadır.” dedi ve ekledi: “KickScooter’larımıza karşı ilginin mükemmel olacağından eminiz.”

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 16 Ağustos 2017 23:48
Paylaş: