Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Siyah-Beyaz Fotoğraflar İçin Geliştirilmiş Efsane Uygulama: Color Pop

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,085 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Color Pop ile siyah-beyaz çekildiğiniz fotoğrafların istediğiniz bölümünü renklendirebilirsiniz.

Instagram başta olmak üzere fotoğraflarla ilgili geliştirilen uygulamalarda muhakkak siyah-beyaz filtre seçenekleri vardır ve bu filtre seçeneği, kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılır. (laf aramızda ben de çok severim bu filtreyi) Android platformu için geliştirilen bu uygulama ise, siyah-beyaz renkteki fotoğrafınızın istediğiniz kısmını renklendirmenize yardımcı oluyor.

Kullanımı oldukça basit olan Color Pop uygulamasını nasıl kullanabileceğinize dair bazı bilgilerden bahsedeyim. Öncelikle en aşağıda bulunan bağlantı üzerinden uygulamayı cihazınıza yükleyin. Çalıştırdıktan sonra sol üst kısımda bulunan ‘+’ butonuna dokunarak galerinizden istediğiniz fotoğrafı seçin. İstediğiniz diyorum, çünkü eklediğiniz fotoğrafrenkli de olsa uygulama üzerinden açtığınızda komple siyah-beyaz olacak.

Daha sonra ‘Color’ aracı ile renkli olmasını istediğiniz alanı seçin. Bu alanla ilgili detaylı bilgilere yine sol üst köşedeki bölümden ulaşabilirsiniz.

Eğer özçekim yapmayı seviyorsanız, Instagram profilinizde Color Pop ile oluşturacağınız fotoğraflara yavaş yavaş ağırlık vereceğinizi düşünüyorum.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:24
Paylaş: