Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Sony’nin Kamera Özellikleriyle Rakiplerini Ağlatacak Yeni Telefonu: Xperia M Ultra

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,175 Görüntüleme
(@oguz)
Gönderiler: 497
Asil Üye
Konuyu başlatan
 

Çin’den gelen kaynaklara göre Sony, özellikle kamerasıyla piyasadaki en iyi kameraya sahip bir akıllı telefonu duyurabilir.

Sony, IMX sensörleriyle üst seviye birçok telefonun kamerasını daha değerli kılan, Xperia serisiyle de her kesime hitap eden akıllı telefonlara sahip olan bir şirket. Dünyanın ilk 4K ve 4K HDR ekran teknolojili telefonlarını piyasaya sunan Sony, son olarak kamerasıyla piyasada adından sıkça bahsettirecek yeni bir cihazın duyurusunu yapabilir. Kaynaklar yine Çin’den geliyor.

Söylentilere göre Sony, Xperia M Ultra adında yeni bir telefonu geliştirme aşamasında. Özelliklerine baktığımızda 6 inçlik Super Narrow Bezel ekranın olduğu görülüyor. Super Narrow Bezel, dar çerçevesiyle ekranın kullanım alanının daha büyük olacağı anlamına geliyor. 4280mAh gücünde batarya, Snapdragon 652 işlemci, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasının yanı sıra USB Type-C port ve parmak izi sensörünün olduğu görülen cihaz, adından daha çok kameralarıyla bahsettirecek.

23/16 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kameraya sahip olması beklenen cihazda, şirketin üretmiş olabileceği yeni bir sensörün de kullanılabileceği söyleniyor. (ya da geliştirilmiş en son sürüm) Bu kameralara daha üst seviye özellikler yakışırdı diye düşünüyorum fakat yine de bunun bir ‘sızıntı’ olduğunu unutmamak lazım.

 
Gönderildi : 20 Ağustos 2016 18:30
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕