Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil
Spotify’dan oyunseverleri motive edecek özellik

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,157 Görüntüleme
(@bilal)
Gönderiler: 305
Tanınmış Üye
Konuyu başlatan
 

Zorlu bir oyunda size eşlik edecek temposu yüksek bir müzik aradığınız oluyor mu? Ya da tempoyu düşürecek ağır müziklerle rakibinizi şaşırtacak yeni taktikler peşinde misiniz? O zaman daha zengin oyun deneyimleri için Spotify’ın oyunseverlere bir müjdesi var.
Oyunseverler bundan böyle, oyun sırasında dinleyebilecekleri çalma listelerine ve sevilen oyun müziklerine Spotify üzerinden tek bir kategori altında ulaşabilecek. Electronic Gaming, RetroWave ve Heavy Gamer gibi konseptlerde oluşturulan çalma listelerinden günümüzün en popüler oyun müziklerine ve 80’lerin mono ses kayıtlarına kadar yüzlerce içerik, tek tıkla oyunseverlerin elinin altında. Ayrıca Day, Sneaky Zebra gibi oyun dünyasının bilinen profilleri tarafından özel olarak hazırlanan çalma listeleri de artık Spotify’da.
Spotify’ın oyun dünyasına müjdesi bu kadarla sınırlı değil. Oyunseverlerin alfabetik olarak sıralanmış oyun müzikleri arşivinden istedikleri müziği seçip, kendi kişisel çalma listelerini oluşturmalarını sağlayan www.spotify.com/gaming de hayata geçti. Düşmanla kanlı bir savaşın tam ortasında mısınız ya da İtalyan bir su tesisatçısı olarak borulara mı dalıyorsunuz veya Barselona Camp Nou’da maça mı çıktınız, Spotify’da yaşadığınız o anların hepsinde size eşlik edecek oyun müzikleri mevcut.
iOS, Android, masa üstü, Playstation gibi tüm platformlarla uyumlu oyun kategorisi, Spotify’ın “Gözat” sekmesi altında oyunseverlerin keşfini bekliyor. 

 
Gönderildi : 21 Ağustos 2016 16:05
Paylaş:

❕Site tanıtımınızı farklı bir sitede de tanıtmak isterseniz buraya tıklayın.❕