Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

🔴Bazı sorunlardan dolayı sitemiz 31 ocak 2023 tarihine çekilmiştir!🔴
Steam'de DiRT Rally Ücretsiz, ETS 2, American Truck Simulator ve DOOM İndirimde

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Beğeni
1,374 Görüntüleme
(@specialist)
Gönderiler: 18
Güvenilir Üyr
Konuyu başlatan
 

Steam

 bu hafta sonu oldukça güzel fırsatlarla karşımıza çıkıyor, FPS oyunuyarış oyunu ve kamyon simülatörü oyunu seven oyuncuları mutlu edecek indirimler mevcut. DiRT serisinin son oyunnu DiRT Rally ise hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek. Steam Hafta Sonu Fırsatı kampanyası bize DiRT Rally'i ücretsiz indirip 2 gün boyunca kısıtlamasız oynayabilme imkanı veriyor. Buna ek olarak oyunda yüzde 70 oranında indirim de yapılıyor. Hafta sonu boyunca DiRT Rally oynayıp oyunu beğenirseniz sadece 26.70 TL ödeyerek oyunu satın alabilir ve Steam kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Steam Hafta Sonu Fırsatı kampanyasında güzel indirimler de mevcut. Simülasyon oyunlarının tanınan ismi, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarının geliştiricisi SCS Software'in bütün oyunlarında yüzde 80'e varan indirimler yapılıyor. Euro Truck Simulator 2 yüzde 75 indirimler 9.75 TL'ye satılmakta. American Truck Simulator ise yüzde 50 indirimle 29.50 TL fiyatla satılmakta. Bunun yanında ilk Euro Truck Simulator oyunu, Bus Driver, Scania Truck Driving Simulator oyunları yüzde 80 indirimle 2-3 TL'lik fiyatla satılıyor. Bu oyunlar için geliştirilmiş indirilebilir içerikler de indirimli. Eğer bütün SCS Software oyunlarını ve çeşitli indirilebilir içerikleri bir paket içerisinde satın almak isterseniz SCS Software Bundle yüzde 71 indirimle 70.53 TL'ye satılıyor.

FPS oyunu seven oyuncular bu hafta sonu, 2016 yılında çıkış yapmış yeni DOOM oyununu yüzde 67 indirimle 72.27 TL'ye satın alabilecekler. FPS türündeki korku/hayatta kalma oyunu Alien: Isolation da indirimli oyunlar arasında. Bu oyun yüzde 75 indirimle 14.75 TL'ye satılıyor.

 
Gönderildi : 19 Mayıs 2017 03:11
Paylaş: