Paylaş:
Bildirimler
Tümünü Sil

Tarkan, 'Beni Çok Sev' ile ilk kez fizy'de

ayibogan
(@ayibogan)
Paylaşımcı Üye

 
Son yılların en çok beğenilen albümlerinden "10”un ikinci video klibi "Beni Çok Sev" sevenleriyle buluşuyor. 3 Aralık'ta fizy aracılığıyla izleyicilere ulaşacak olan "Beni Çok Sev" şarkısının klibi iki hafta boyunca dijital müzik platformları üzerinden sadece fizy'de gösterilecek.
[align=justify] 

[align=justify]Dmc'nin yapımcılığını üstlendiği "10" albümünde yer alan sözü Günay Çoban'a, müziği Serkan İzzet Özdoğan'a ait olan ve yoğun ilgi gören "Beni Çok Sev"in video klibi Hitt prodüksiyon tarafından Filmline işbirliği ile çekildi. Ana fikri Tarkan'a ait olan klibin yönetmenliğini Murad Küçük, görüntü yönetmenliğini Burak Turan üstlendi. Klibin sürprizi ise Pınar Tevetoğlu'nun klibin bir bölümünde yer alması oldu.

[align=justify] 

[align=justify]Megastarın kendi düğün gününe uyanışıyla başlayan ve düğün alanına gidişiyle devam eden klip, bu özel günün hazırlıklarının yeniden canlandırılması ve çiftin seremoninin gerçekleşeceği alana doğru yürümeleriyle son buluyor.

[align=justify] 

[align=justify]Müzik dünyasındaki en yeni trendler

[align=justify] 

[align=justify]Tarkan ile Haziran ayında başlayan işbirliği kapsamında bugüne kadar fizy’nin bilinirlik ve kullanımının artırılması amacıyla birçok özel içerik ve ayrıcalıklar sunma fırsatı sağlandı. Albüm, konser ve klip sponsorluğu olarak üç ana dalda gerçekleştirilen işbirliğinde, fizy kullanıcıları albüm içeriklerine ilk ulaşanlar arasında yer aldı. fizy kullanıcıları bunun yanı sıra albümün ilk klibi Yolla’yı da ilk kez izleme ayrıcalığına sahip oldu. 1- 10 Temmuz tarihlerinde Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen fizy Tarkan Konserleri Türkiye’de ilk defa fizy ile bir dijital platform üzerinden canlı  yayınlandı. fizy Tarkan konserleri boyunca Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda 35.000’in üzerinde seyirci sanatçıyı izleme şansı elde ederken konserler fizy’den toplamda 1.2 milyon kullanıcı tarafından da canlı izlendi.

[align=justify] 

[align=justify]3 TL’ye Premium keyfi

[align=justify] 

[align=justify]Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, yerli-yabancı milyonlarca şarkıyı yüksek ses kalitesinde dinleme seçeneğinin yanı sıra binlerce video ve onlarca radyo kanalını da kullanıcılara sunuyor. fizy’nin Premium Paketi ile hiçbir yerde olmayan sanatçı performansları da cep telefonuna geliyor. fizy Premium, üyelerine dinlediği şarkı kadar internet paketi kazandırıyor. 31 Aralık’a kadar ayda 100 şarkı dinleyen 250MB, 250 şarkı dinleyen 500MB ve 500 şarkı dinleyen kullanıcılar da 1GB internetin sahibi oluyor. Kampanya kapsamında yıllık fizy Premium üyeleri 3 ay boyunca 9.99 TL yerine 3 TL ödüyor.

Alıntı
Konuyu başlatan Gönderildi : 3 Aralık 2017 04:42
Paylaş: